Запрошують на форум з енергоефективності у Житомир

2-й шведсько-український форум з енергоефективності та чистих технологій пройде у Житомирі 30 листопада-1 грудня цього року. 

Під час форуму українські учасники та шведські гості проведуть дискусії на тему вдосконалення енегроефективності, поліпшення водоочистки для українських міст, а також дотримання міжнародних норм охорони довкілля. 

- Учасники заходу представлять шведські технології та рішення у сфері енергетики й поліпшення навколишнього середовища, а також фінансові інструменти для реалізації цих проектів, – анонсують у прес-службі Житомирської міськради. 

На форум запрошують представників комунальних компаній, приватних підприємців, що працюють над розробками у галузі енергозбереження та використання "зелених" джерел енергії, а також представників органів місцевого самоврядування з усіх міст України.

Учасники форуму: Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Міністр з питань міжнародного співробітництва з метою розвитку Швеції Ізабелла Льовін, посол Швеції в Україні Андреас фон Бекерат, регіональний менеджер Business Sweden в Україні Деніел Ларссон, а також представники шведських компаній, члени органів місцевого самоврядування та комунальних підприємств з усієї України, представники Світового банку, ЄБРР та інших міжнародних організацій, що надають підтримку у кредитуванні з метою підвищення енергоефективності та покращення довкілля.

Зареєструватися для участі можна за телефоном: +38 (067) 555-30-54.

Детальну програму форуму читайте тут.

 

 

27 листопада 2015 р. 16:13

Поділитись :