Твердопаливний котел - економія витрат у 5 разів

Твердопаливний котел на сьогодні – незамінна річ для повноцінного опалення будинку чи промислового підприємства як в Україні, так і в усьому світі. Цифри говорять самі за себе: економія коштів при використанні піролізного твердопаливного котла, у порівнянні із газовим, сягає 5 разів. 

Альтернатива блакитному паливу

Після зростання вартості газу у 2015 році оптимізація витрат на опалення з допомогою альтернативних джерел енергії стане ще відчутнішою. Нагадаємо, починаючи із жовтня 2015 року ціна на газ для населення становить 3,6 грн за метр кубічний та 7,188 грн при перевищенні норми споживання 200 куб. метрів газу. Сучасні технічні новинки: рекуператори, теплові помпи, піролізні котли, вітрогенератори та теплоакумулюючі ємності дозволяють отримувати "зелене" екологічне тепло і гаряче водопостачання у будинках різного типу і не переплачувати за газ та електроенергію. Дрова, природнє вугілля, порошкові пелети, брикети, деревні відходи від виробництва, солома тощо – вартують набагато нижче, аніж кубометри блакитного палива і є доступними для широкого споживача.

Піролізний твердопаливний котел

Твердопаливні котли поділяються на два основні види за типом горіння: класичні твердопаливні котли та піролізні котли тривалого горіння. Перевага останніх у тому, що віддача тепла від палива є подвійною. Піролізний газ утворюється при згоранні палива при температурі 250-750 градусів і, вступаючи в реакцію з киснем, починає горіти. Спалювання піролізних газів супроводжується досягненням максимально високих температур для котла. Якщо в системі опалення присутня теплоакумулююча ємність, то віддача від котла є ще більшою і розпалювати його можна раз у декілька днів. 

Переваги твердопаливних котлів

Основними перевагами твердопаливних котлів перед газовими аналогами є:

  • Економічність
  • Довговічність (термін експлуатації котла від 20 років і більше)
  • Екологічність котла
  • Великий асортимент (модульні піролізні котли, класичні твердопаливні котли, котли із механічним завантаженням палива).

В асортименті української компанії-виробника ПП "Емакс" у місті Львів представлені модульні піролізні твердопаливні котли потужністю від 20 кВт до 330 кВт. Потужність установки дозволяє обігріти приватний будинок, офіс, виробничий цех або складське приміщення площею від 200 м2 до 3300 м2.

Розроблені і створенні українськими фахівцями вченими-фізиками та конструкторами – модульні котли EMAX мають високу ергономічність і є зручними у використанні. Обрати твердопаливний котел за його характеристиками і площею опалювального приміщення можна на нашому сайті. 

Довідка

Твердопаливні котли можна використовувати як основний або допоміжний спосіб опалення. Недоліком твердопаливного котла є потреба закладати дрова чи пелети двічі, а в сильні морози і 4-5 разів у день.

4 листопада 2015 р. 15:57

Поділитись :