В IKEA повністю перейшли на світлодіоди

Абсолютно відмовитися від будь-якого іншого освітлення на користь світлодіодів вирішили в мережі IKEA. Причини цього вчинку банально прості: використання світлодіодних ламп є екологічнішим та більш економічно вигідним, аніж традиційного освітлення.

- Загалом заміна ламп розжарювання на led-лампи дозволила заощадити американським покупцям близько 3-х мільярдів доларів на освітленні, - йдеться на сайті транснаціональної корпорації, що об'єднує торгові мережі меблів та товарів для дому по цілому світу IKEA International Group. - Світлодіодні лампи використовують на 87% електроенергії менше, аніж звичайні лампи.

А за впливом на довкілля, перехід одного мільйона людей на led-освітлення прирівнюється до зменшення кількості автівок на 6700 штук або ж висадження 17-ти мільйонів дерев на планеті Земля у рік.

Довідка

Світлодіодні лампи або led - це інновація в освітленні. Час роботи led-ламп дорівнює 25 000 годин безперервної експлуатації - це в 25 разів більше, аніж термін роботи традиційних ламп розжарювання і в 3 разів довше, у порівнянні із люмінесцентними лампами.

 

 

 

30 листопада 2015 р. 12:09

Поділитись :