Лампи на сонячних батареях освітлюють Чернівці

Перші світлодіодні ліхтарі, що працюють на сонячних батареях восени цього року запрацювали у Чернівцях. Загалом у місті планують встановити ще 30 led-ліхтарів, які зможуть освітлювати місто автономно.

- Загальна вартість проекту 776 тис грн. Із них внесок Нымецького товариства GIZ – 326 тис. грн, міського бюджету – 450 тис. грн, - повідомляють на сайті Чернівецької міськради. - Нові led-світильники перш за все встановлять у громадських місцях, поблизу дитячих майданчиків та у центральній частині міста по вулиці Богдана Хмельницького. Також сучасними світлодіодними лампами освітлять міські пішохідні переходи. 

Разом з тим, невдовзі міщани збираються вдосконалити мережу вуличного освітлення і замінити звичайні натрієві вуличні лампи 1200 світлодіодних. Останнє дозволить суттєво знизити витрати міста за споживання електроенергії та зробити проживання чи перебування у Чернівцях комфортнішим та безпечнішим для туристів.

Нагадаємо, місто Чернівці є учасником програми "Енергоефективність у громадах" Німецького товариства з міжнародного співробітництва GIZ.

 

 

 

1 грудня 2015 р. 18:56

Поділитись :