Про нас

Emax – це українське підприємство, яке працює в галузі альтернативної енергетики та енергозбереження. Ми – команда професіоналів, які покликані надати можливість вам використовувати поновлювальні джерела енергії та заощаджувати з їхньою допомогою.

В асортименті компанії Emax ви знайдете піролізні модульні твердопаливні котли, сонячні колектори, світлодіодні лампи, теплові помпи, сонячні батареї, теплоізоляційні матеріали, рекуператори та системи вентиляції.

Підприємство Emax знаходиться у Львові. Твердопаливні котли Emax ми виробляємо на базі Львівського експериментального механічного заводу. Наші покупці – потужні підприємства та власники приватних будинків, які заощаджують на витратах енергії.

Чому Emax?

Ми – повністю українська компанія, яка реалізує продукцію власного виробництва та наших партнерів. Завдяки нашому партнеру – Львівському експериментальному механічному заводу ми виготовляємо піролізні модульні твердопаливні котли типу КТПМ Emax.

Наш досвід та знання дозволяють нам створювати відмінні технологічні рішення і успішно їх втілювати у життя.

Ми надаємо гарантію на використання нашої продукції терміном на 2 роки. А термін експлуатації окремих наших продуктів становить до 20-ти років і більше. Купуючи техніку у нас, ви отримаєте допомогу у встановленні продукції та якісне сервісне обслуговування.

Як ми працюємо?

Ви можете зателефонувати або ж заповнити форму на сайті он-лайн. Наші спеціалісти порадять вам продукт, який найкраще підійде саме для вашого типу будинку або будівлі. Також, за заявкою, ми проведемо енергоаудит будинку і знайдемо оптимальне рішення – рецепт економії та ефективного використання систем опалення, електроенергії або гарячого водопостачання для вас.

Альтернативна енергетика – це найкраща інвестиція у ваше майбутнє!